Yüklü Cam Kurumsal

Yüklü Cam ailesi olarak 2004 yılında toptan cam satışı ile cam sektöründeki yolculuğumuza başladık. 2006 yılında müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine ilk cam işleme tesisimizi Bursa’da kurduk. 2006 yılından günümüze kadar geçen sürede üretim kapasitemizi ve hat sayımızı arttırarak, 2019 yılında son teknoloji makinelerle donattığımız ikinci fabrikamızda üretime başladık.

Yüklü Cam, yılların getirdiği cam işleme tecrübesi, eğitimli personeli ve son teknoloji cam işleme hatları ile kalite anlayışından taviz vermeden üretimine hali hazırda iki üretim tesisi ile devam etmektedir. Tesislerimiz ve depolama alanımız 10.000m2 kapalı, 3000m2 açık alan olmak üzere toplamda 13.000m2 kapasiteye sahiptir.

Isı Cam, Lamine cam, Temperli Cam, Duşakabin Camı ve ( Low-E ) cam başta olmak üzere inşaat sektöründe ve günlük yaşamımızda birçok alanda kullanılabilecek her tip mimari camı işleyerek son kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

Daimî müşteri memnuniyeti ile kaliteli ve sürdürülebilir üretim felsefesini benimsemiş, eğitimli ve sektörde deneyimli 150 kişinin üzerinde çalışanımızla, cama dair tüm ihtiyaçlarınız için üretmeye, gücümüze güç katarak devam ediyoruz.

Construction Workers

+

Completed Projects

+

Completed Projects

+

Worldwide Branches

+
WhatsApp
1
Call Now Button